Denizli Rent A Car

denizli oto kiralama
oto kiralama denizli
19 Mart

Araç Kiralamak İçin Gereken Şartlar

Denizli Oto Kiralama için aracın teslim alış yerinde ihtiyacınız olan bazı etkenler bulunmaktadır. Bunlardan kimisi zorunluluk, kimi ise firmanızın oluşturduğu araç kiralama şartlarıdır. Öncelikle araba kiralamak için gereken şartlar konusundan bahsedelim…

Kiralık araba alabilmek için sürücülerin en az iki yıllık geçerli uluslararası ya da yerli ehliyet sahibi olması zorunludur. Bunun yanı sıra bazı bölgelerde yaş sınırlamaları da geçerli olabilir. Compact ve ekonomi kiralık araçlar için 23 yaş gerekliliği, standart ve daha üst sınıflar için 25 yaş ve en az 3 yıllık ehliyet gerekliliği ve lüks kiralık arabalar için 28 yaş üstü ve 3 senelik ehliyet gerekliliği olabiliyor. Ayrıca 70-75 yaş grubundaysanız araç kiralama Denizli için ek ücret talep edilebiliyor.

Denizli Oto Kiralama firmaları içerisinde çoğunluğunun uyguladığı araç kiralama şartları içinde minimum kiralama süresi 24 saattir. Bu süreden az kiralamalarda yine 24 saat üzerinden ücret alınır. Ayrıca oto kiralama için gereken şartlar arasında depozitte olabilir. Yani Denizli Rent A Car fiyatlarında indirim avantajından yararlanmak için seçtiğiniz arabayı rezervasyon yaptırmak istediğinizde toplam ücretin belirli bir yüzdesi depozito olarak talep edilebilir. Kalan bakiyeyi aracı teslim almaya gittiğinizde ödersiniz. Aracı teslim alma süreniz yakınken rezervasyon yaptırmak isterseniz, depozit olarak tüm ücrette talep edilebilir.

Denizli Araç Kiralamak için gerekenler yukarıda sıralanmıştır. Online araç kiralamada bunlara ilaveten banka kartı ya da kredi kartınız olması gerekmektedir. Genellikle online filo kiralama hizmetlerinde Visa/Master kart, kredi kartları ve banka havalesi kabul edilir. Araba Kiralamak İçin İstenen Belgeler adlı makalemizi incelemek isterseniz konunun üzerine tıklamanız yeterlidir…

Denizli Rent A Car firmalarının bazıları teminat depozitoda talep edebiliyor. Oto kiralama şartları arasında yer alıyorsa kiralama dönüşünde eksik yakıt, sigorta kapsamı dışında oluşabilecek hasarlar, ödenmemiş trafik cezaları, hatalı kullanım arızaları, kira günü uzatmaları gibi ek masraflar için araç teslimi sırasında ana sürücünün kredi kartına teminat depozito altında provizyon alınabilir.