denizli kiralık oto

denizli oto kiralama
denizli araba kiralama
27 Mart

Denizli Kiralık Oto Sektörü Büyüyor

Dünyada ve Türkiye’de araba kiralama sektörü hız kesmeden her geçen gün büyümeye devam ederken bu durum Denizli Oto Kiralama piyasasına da aynı oranda yansıyor. Türkiye’de oto kiralama hizmetini kullanan kişi sayısı ve yeni araç yatırımları geçen yıllara oranla artış gösterirken Denizli Araba Kiralama sektörü de bunda büyük bir rol sahibi oldu.

Sektördeki gelişmelere paralel olarak Denizli Rent A Car sektörün önde gelen oyuncularından Twenty, Şehir’deki popüleritesini ve yatırımlarını artırırken hedeflerini de büyüttü.

Dünyada araç sahibi olmaktan çok kiralamaya olan yönelme, araç kiralama sektörünün giderek büyümesini sağlıyor. Gün geçtikte daha fazla birey ve kurumun tercih etmeye başladığı hizmet, Türkiye’de de yaygınlığını artırmaya devam ediyor. 2016 yılı sektör raporuna göre Türkiye’de araç kiralama sektörünün büyümeye devam ettiğini gösteriyor. Rapora göre; 2016 senesinin ilk çeyreği sonunda sektörün müşteri sayısı, daha önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 30 oranında artış gösterdi. Yeni araç yatırımları ile artan müşteri ve frekans sayısı ile Türkiye’de profesyonel filo kiralama da geçtiğimiz yıl araç kiralama ekonomisini canlandırdı.

Denizli, Kiralık Oto sektöründe büyük şehirlerden sonra en hareketli bölgelerden biri. Hareketlenen sektör ile birlikte 2012 yılından beri piyasanın önde gelen oyuncularından Twenty Rent a Car, 2016 yılında bir önceki seneye oranla başarı grafiğini yukarı taşıdı. Yıl boyunca ortalama aylık 500’e yakın araç kiralama, 650 saate yakın aylık çalışma ve 50.000’den fazla yapılan kilometre rakamları ile Twenty, Denizli Araç Kiralama alanında bir numara olma yolunda hızla ilerliyor.