denizli kiralık oto

denizli rent a car

Araç Kiralamadan Önce, Araç Kiralama Şartlarını Okumak Hem Size Hem de Bize Kolaylık Sağlamaktadır.


denizli rent a car

Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını arttırabilmek için şubelerimizden, “Ek Sürücü” hizmeti satın alabilirsiniz. Bir araç için en fazla 2 adet ek sürücü tanımlanabilir. Araç gruplarında belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dâhilinde kiralama yapılabilmektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda “Genç Sürücü” hizmet paketi satın alarak bu paket içeriğindeki limitler dâhilinde kiralama yapabilirsiniz. Genç sürücü hizmet paketi “Maksimum Güvence” hizmetini de içermektedir. Ek Sürücü ve Genç Sürücü Hizmet ücretlerini rezervasyon merkezimiz ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

denizli rent a car

Araçlarımız, günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise 30 gün üzerinden kiralanabilmektedir.

Kiralama Süresinin Aşılması Durumunda

1 saat ve üzeri gecikme durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedelinizin 1/3’ü

2 saat ve üzeri gecikme durumunda, o an geçerli olan araç kiralama bedelinizin 2/3’ü

3 saat ve üzeri gecikme durumunda ise, ilgili gün geçerli olan bir günlük kira bedeli sözleşmenize eklenerek, tahsilat kredi kartınızdan yapılacaktır.

denizli oto kiralama

Lütfen aracı teslim aldığınız yakıt seviyesi ile teslim ediniz. Aracın eksik yakıt ile teslim edilmesi durumunda, eksik olan yakıt bedeline ilave eksik yakıt bedelinin %30’u kadar hizmet bedeli eklenerek tahsil edilecektir.

denizli kiralık oto

Araç Denizli İçerisinde Herhangi Bir Yere Ücretsiz Teslim Edilir/Alınır.

Denizli Dışına ise, Aracın Günlük Kirası Karşılığında Teslim Edilir/Alınır.

Fiyatlar, 2017 Yaz Fiyatlarımızdır!

denizli araba kiralama

Araç sigortalarımız kampanya ve fiyatlara göre değişiklik göstermektedir. Sigorta detayları, sözleşmenizde ve teslimat formunda belirtilmiştir. İhtiyaç duyabileceğiniz ek sigortaların ücretleri ve limitleri ile ilgili bilgi almak için, rezervasyon merkezimize veya kiralama yapacağınız şubemize danışabilirsiniz. Hizmetini sunduğumuz sigortalar ve güvencelerimiz hakkında bilgi aşağıdaki gibidir.

Mini Hasar Sigortası: Tarafımızdan belirlenmiş tutarın altında kalan hasarlarda kiracı beyanı ile onarım sağlanma avantajı sunan sigortadır.

Ferdi Kaza Sigortası: Sürücü ve araç içindeki kişileri sigorta limitleri dâhilinde güvence altına alan bir sigortadır.

İhtiyarı Mali Mesuliyet Sigortası: Zorunlu mali mesuliyet (trafik) sigortasına ilave üçüncü şahıslara karşı belirlenmiş limitler çerçevesindeki zararları kapsayan sigortadır.

Maksimum Sorumluluk Sigortası: Mini Hasar, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortasını kapsayan sigorta paketidir.

denizli kiralık araba

Trafik kurallarına uyulmaması sonucu ortaya çıkacak her tür trafik cezasının (köprü ve otoyollarda hatalı gişe kullanılması da dâhil olmak üzere) ödemesi sözleşmede ismi geçen kiracıya ait kredi kartından yapılacaktır.

denizli rent a car

Araç kiralamanıza ek olarak satın alabileceğiniz ürün ve hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir. Ücret ve detayları hakkında bilgiye rezervasyon merkezimizden ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Çocuk Koltuğu ve Yükseltici

Navigasyon

Adrese Teslim ve İade

Genç Sürücü Hizmeti

Ek Sürücü Hizmeti

denizli car rental

Kilometre Sınırlamalı Araçlarımızda, Belirtilen Kilometrenin Aşılması Durumunda, Kilometre Başına 0,30 TL Tahsil Edilecektir.

denizli hemen araba kiralama

Araç kira ücreti, ek ürün ve hizmet ücretleriyle birlikte teminat tutarı kira başlangıcında kiracının şahsına ait kredi kartından peşin olarak tahsil edilmektedir. Kiralama sonunda oluşabilecek ücret farklılığına göre kredi kartından tahsil veya iade gerçekleştirilmektedir. Kiracının şubemizde bizzat bulunması gerekmekte ve ek sürücü veya farklı kişiye ait kredi kartı kabul edilmemektedir. Ekonomik , Orta ve Konfor araç gruplarımız haricinde tüm araç gruplarımızda çift kredi kartı ibraz edilmesi zorunludur.

Teminat Ücreti:

Araç kira ücreti dışında, araç gruplarına göre belirlenmiş ve 300 TL ila 2.000 TL arasında değişiklik gösteren teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Tahsil edilen bu teminat tutarları, aracın size teslim edildiği gibi geri alınması durumunda en geç 7 gün içerisinde tamamen iade edilmektedir.

Yeterince Bilgi Almadım Diyorsanız... Blog Sayfamızda ki Yazılarımızı Okuyun